Zobacz więcej ofert pracy

Pielęgniarka / Pielęgniarz

LEBO recruitment
Mysłowice
praca stacjonarna
1890 dni temu

LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta szukamy kandydatów
zmotywowanych, by osiągać postawione cele, na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice

Zakres obowiązków:
  • ustalenie rozpoznania pielęgniarskiego na podstawie zebranego wywiadu, obserwacji
  • pensjonariusza oraz informacji uzyskanych od pozostałych członków zespołu terapeutycznego
  • planowanie i prowadzenie procesu pielęgnacji stosownie do stanu zdrowia pensjonariusza,
  • diagnoz lekarskich i pielęgniarskich oraz ustalonego postępowania diagnostycznego i leczniczo-
  • rehabilitacyjnego realizowanego zespołowo
  • dokumentowanie wyników obserwacji, przebiegu procesu pielęgnowania i wykonanych
  • zabiegów
  • dystrybuowanie leków i podawanie ich pensjonariuszom zgodnie ze zleceniami lekarskimi
  • zabezpieczenie i właściwe przechowywanie leków i środków dezynfekcyjnych, zgodnie z
  • obowiązującymi przepisami
  • udzielanie pierwszej pomocy w stanach nagłego zagrożenia zdrowotnego
Oczekiwania:
  • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki
Dodatkowym atutem będzie:
  • mile widziana specjalizacja geriatryczna
Oferujemy:
  • stabilną pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez oferowane szkolenia
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287