Pielęgniarka / Pielęgniarz

Promedica24

Mława, Płock, Warszawa, Siedlce

19 dni temu

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.

 

Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z ponad 50 oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

 

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dodatkowa praca dla pielęgniarki

 

 

Pielęgniarka / Pielęgniarz – Praca dodatkowa

Miejsce pracy: mazowieckie Mława, Płock, Warszawa, Siedlce

Zakres obowiązków:
 • prowadzenie praktycznych szkoleń z zakresu podstawowej opieki nad osobami starszymi;
 • przygotowanie Opiekunów do pracy;
 • konsultacje telefoniczne z opiekunami (możliwość pracy zdalnej).
Wymagania:
 • ukończone liceum medyczne lub studia na kierunku pielęgniarstwo;
 • wiedza oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (zasady pielęgnacji i higieny ciała podopiecznego, zmiana pieluchomajtek, podstawy udzielania pierwszej pomocy);
 • komunikatywność, otwartość, predyspozycje nauczycielskie
 • dyspozycyjność kilka razy w miesiącu (dni powszednie, kilka godzin w zakresie 9.00 -17.00) – terminy szkoleń ustalane indywidualnie z trenerem
Oferujemy:
 • atrakcyjne godzinowe wynagrodzenie;
 • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
 • pracę w firmie będącej liderem usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku europejskim;
 • długofalową współpracę.
przycisk

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.


Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807), przy Al. Jerozolimskich 94 oraz przez spółki należące do grupy kapitałowej Promedica Care Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a tego, że mam prawo dostępu do treści moich danych, a także prawo ich poprawiania oraz tego, że podanie danych jest dobrowolne”

Poznaj

Promedica24

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.

Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z ponad 40 oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji.  Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Poznaj stanowisko: Pielęgniarka 
Pielęgniarka jest to osoba, która sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem oraz asystuje lekarzowi w zabiegach. Do obowiązków pielęgniarki należy: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem czyli dbanie o czystość i higienę pacjenta, a także pomoc w wykonywaniu wszystkich tych czynności, których pacjent nie potrafi wykonać sam oraz współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych. ...
Praca Pielęgniarka