Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Reda
Pilarz ryb mrożonych

BALTIC UNITED
Reda
praca stacjonarna
5691 dni temu

Ogłoszenie numer: 51608, z dnia 2008-11-03

Firma handlowo/usługowa

Miejsce pracy: Reda

Opis stanowiska

Głównym zadaniem wskazanej osoby jest cięcie ryb mrożonych na pile taśmowej.
Ponadto osoba na ww stanowisku:
  • odpowiada za zabezpieczenie i utrzymanie jakości ciętego towaru; nadzoruje bieżące czynności związane z oznaczaniem towaru

Wymagania

  • preferowane doświadczenie w cięciu mrożonek
  • wysoka motywacja do pracy
  • zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • samodyscyplina

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną dla kandydata formę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną pracę w dynamicznym, młodym zespole firmy