Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
Planista w Dziale Utrzymania Ruchu (branża - produkcja dla motoryzacji i AGD)

Kancelaria Finansowa Maciejewski & Bielecki Sp.zo.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
6271 dni temu

Ogłoszenie numer: 27931, z dnia 2007-04-02

Dla naszego Klienta- rozwijającej się firmy produkcyjno-usługowej w branży motoryzacyjnej, AGD – tworzywa sztuczne i montaż , poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr Ref.: 1205/PL

Opis stanowiska

• planowanie remontów i przeglądów maszyn i urządzeń • prowadzenie dokumentacji

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne , bezpośrednio po studiach-preferowany kierunek - budowa maszyn • znajomość języka obcego • znajomość obsługi komputera

Oferujemy

• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych • uczestnictwo w rozwoju firmy i budowaniu jej wizerunku