Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Planista Zapasów

Netto Sp. z o.o.

Motaniec k/Szczecina

6 dni temu

Netto to duńska sieć handlowa, która łączy w sobie skandynawską prostotę działania i polskie zdroworozsądkowe podejście do pracy. Na polskim rynku wyróżniamy się wyjątkowym podejściem do wartości takich jak uczciwość, szacunek i wiarygodność. Jako pracodawca dbamy o atmosferę w miejscu pracy, nie tworzymy podziałów na „dyrektorów i całą resztę”. W naszej firmie stosujemy się do zasady otwartych drzwi i wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”.

 

Na polskim rynku handlowym istniejemy od 24 lat. Na siedzibę główną wybraliśmy Motaniec niedaleko Szczecina. To tu znajduje się serce i centrum dowodzenia naszej firmy. Rozwijamy się od lat i planujemy robić to dalej, jeszcze dynamiczniej niż dotychczas. Jeśli chcesz wspólnie z nami rozbudowywać naszą sieć – aplikuj!

Planista Zapasów
Miejsce pracy: Motaniec k/Szczecina

 

Dział Zamówień, część Działu Łańcucha Dostaw dba o odpowiednią organizację dostaw i magazynowania towarów trafiających od dostawców na półki sklepów Netto. Planista Zapasów, przy uwzględnieniu kluczowych wskaźników, odpowiada za nieprzerwane dostawy do centrów logistycznych oraz monitorowanie zapasów w celu utrzymania dostępności produktów. Do jego codziennych obowiązków należy analizowanie i optymalizacja wskaźników w obszarze zapasów, czyli kontrolowanie ich rotacji, dostępności i poziomu. Na co dzień ściśle współpracuje z Działem Zakupów, centrami logistycznymi i dostawcami. Zajmuje się również monitorowaniem terminów przydatności towarów do spożycia zmagazynowanych w centrach logistycznych.

 

Jeśli te zadania są dla Ciebie interesujące i uważasz, że Twoje kompetencje i doświadczenie pozwolą Ci na ich profesjonalne wykonywanie - zostań Planistą Zapasów w Netto i z głową buduj z nami nową przyszłość naszej firmy!

 

Jako Planista Zapasów powinieneś:

 • Posiadać minimum średnie wykształcenie,
 • Płynnie poruszać się w środowisku MS Office (z głównym naciskiem na MS Excel) i Windows,
 • Znać język angielski w stopniu komunikatywnym,
 • Wykazywać się wysokim poziomem umiejętności analitycznych, logicznym i perspektywicznym myśleniem oraz dokładnością,
 • Być elastycznym, samodzielnym w działaniu i dobrze organizować pracę własną,
 • Być graczem zespołowym,
 • Znać podstawy logistyki lub posiadać doświadczenie w handlu detalicznym – jako dodatkowy atut,
 • Znać systemy SAP - jako dodatkowy atut.

Co my możemy ci zaproponować?

 • Pracę pełną ciekawych wyzwań w międzynarodowej firmie,
 • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez różnego rodzaju szkolenia i ścieżki rozwoju,
 • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w sklepach Netto,
 • Benefity w formie nagród jubileuszowych, bonów świątecznych, dofinansowania do nauki języka angielskiego, karty sportowej OK System, możliwości dołączenia ubezpieczenia grupowego, zajęć integracyjno-sportowych, prezentów i zabaw dla Twoich dzieci, fajnych imprez firmowych,
 • Dofinansowanie posiłków serwowanych w restauracji mieszczącej się w naszej Siedzibie Głównej.

Nie masz samochodu? Nie szkodzi!

 • Oferujemy możliwość przejazdu do i z pracy busem pracowniczym.
  - ze Stargardu – około 20 minut,
  - ze Szczecina – około 30 minut.
Administratorem danych osobowych jest firma Netto Sp. z o.o. z siedzibą w Motańcu 30, 73-108 Kobylanka. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na stanowisko na które przesyłają Państwo swoje aplikacje.

Poznaj

Netto Sp. z o.o.

Netto - sieć osiedlowych sklepów spożywczych z łatwym dostępem do produktów pierwszej potrzeby po niskich cenach. Jesteśmy firmą z duńskim kapitałem, działającą w Polsce od 1995 roku. Posiadamy własne nowoczesne Centra Logistyczne koło Szczecina, Wrocławia i Starogardu Gdańskiego oraz ponad 360 sklepów, zlokalizowanych w regionach północnych, zachodnich i południowych. Co roku otwieramy nowe placówki, a taki rozwój stwarza szanse zawodowe naszym obecnym i przyszłym pracownikom.

Poznaj stanowisko: Koordynator Dostaw 
Koordynator Dostaw to osoba, która odpowiada za koordynację procesów dostaw towaru. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kontakt z klientem, przyjmowanie zamówień od klientów, współpraca z magazynem w zakresie kompletacji wyrobów gotowych zgodnie ze złożonymi zamówieniami, dbanie o terminowość i jakość realizowanych zamówień, wystawianie ...
Praca Koordynator Dostaw