Płatne Praktyki w dziale Financial Risk Management

PwC

Gdańsk

2 dni temu

W PwC doceniamy i rozwijamy cechy, które definiują nas jako ludzi: ambicja, elastyczność, umiejętność budowania relacji, wnikliwość i zdolności przywódcze. Wspieramy pracowników w ciągłym rozwoju i nauce, aby mogli kształtować otaczającą nas rzeczywistość biznesową. Bo nasza przewaga tkwi w tym, co ludzkie.

Płatne Praktyki w dziale Financial Risk Management
Gdańsk
Czekamy na
 • absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia i studentów 3-go roku studiów pierwszego stopnia (preferowane kierunki: matematyka, statystyka, ekonometria, finanse i bankowość)
 • osoby zainteresowane programowaniem o zdolnościach analitycznych, które:
  - posiadają znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: SQL, R lub SAS
  - swoją przyszłość wiążą z obszarem zarządzania ryzykiem w sektorze finansowym
  - chcą uczyć się praktyki od najlepszych specjalistów na rynku
  - chętnie pracują w zespole
Dlaczego warto
 • zdobędziesz doświadczenie w pracy analitycznej lub programistycznej przy ciekawych projektach dla największych instytucji finansowych w Polsce i za granicą
 • będziesz miał możliwość głębszego poznania warsztatu modelarskiego budując, monitorując oraz walidując modele ryzyka kredytowego (m. in. PD, LGD, EAD, CCF)
 • rozwiniesz swoje kompetencje w sektorze finansowym
 • nauczysz się pracy projektowej, pracując w zespole z naszymi konsultantami
 • rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości
Co oferujemy?
 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową
 • możliwość zostania ekspertem w najnowszych technologiach wykorzystywanych w biznesie
 • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring
 • wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk
 • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka oraz wyjazdy integracyjne
 • świeże owoce każdego dnia i oferta zdrowej firmowej kantyny
 • lokalizacja biura w Warszawie przy stacji Metro Politechnika/ Gdańsk w Olivia Business Centre

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.

Poznaj

PwC

Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego, audytu i doradztwa technologicznego. Posiadamy biura w: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Zapraszamy również do naszego oddziału PwC IT Services w Lublinie. PwC w Polsce zatrudnia już 6000 osób, w tym 1000 w części technologicznej. Nasza oferta jest skierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki - zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.

 

Poznaj stanowisko: Praktykant 
Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praca Praktykant