Zobacz więcej ofert pracy

Płytkarz - Glazurnik

Bad Element Polska Sp. z o. o.
Rakowice Małe
pracownik fizyczny
pełny etat
kontrakt B2B
praca stacjonarna
559 dni temu

Ogłoszenie numer: 7585251, z dnia 2022-10-14

Firma Bad Element od ponad 40 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji gotowych kabin łazienkowych realizowanych zgodnie z życzeniami i oczekiwaniami klienta. Przez te lata wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy wiele tysięcy gotowych łazienek na place budowy. Ciągle pracujemy nad tym by sprostać oczekiwaniom klienta, ale też spełniać aktualne wymogi i warunki Prawa Budowlanego przy czym dokładamy wszelkich starań by przyczynić się do oszczędności, optymalizacji czasu i kosztów w każdym projekcie budowlanym. Wszystkie łazienki są produkowane w systemie modułowym za pośrednictwem spółki siostrzanej Bad Element Polska Sp. z o.o. składającej się z 2 fabryk: w Rakowicach Małych k. Lwówka Śląskiego oraz w Nowej Soli.

Miejsce pracy: Rakowice Małe

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac glazurniczych w produkowanych modułach łazienkowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracach glazurniczych
  • własny sprzęt (maszynka do cięcia, szlifierka kątowa, drobne narzędzia)
  • dokładność w wykonywanych pracach
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • rzetelność

Oferujemy

  • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży prefabrykowanych modułów łazienkowych,
  • oferujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • ubezpieczenie grupowe i inne benefity.