Najnowsze oferty pracy

  • Posadzkarz mas epoksydowych

    JKS A/S   kujawsko-pomorskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Dania
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Stawka podstawowa zaczyna się od 155kr. + 8 kr. d. 45- 50 godzin pracy tygodniowo. Wyjazdy służbowe – nocleg zapewnia pracodawca. Twoje praca będzie polegać na: Tworzenie warstwy wierzchniej posadzki na bazie żywic epoksydowcyh i poliuretanowych zgodnie ze specyfikacją i wymaganiami...
Zobacz więcej ofert pracy

Płytkarz

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Lipno
praca stacjonarna
1485 dni temu

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Płytkarz
Miejsce pracy: Lipno | Numer ref.: PŁT/080/KWR

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca w godzinach 6:00-14:00
  • Dobra atmosfera pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie podstawowe/ zawodowe
  • Doświadczenie na takim samym stanowisku
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego - mile widziana
  • Komunikatywność i otwartość na współpracę

Zadania:

  • Układanie płytek lub marmurów w łazienkach prefabrykowanych
  • Dbanie o narzędzia pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.