Podolog

Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju
Busko-Zdrój
praca stacjonarna
9 dni temu
Podolog
Miejsce pracy: Busko-Zdrój
Numer: StPr/24/0186
OBOWIĄZKI:
obsługa pacjenta podologicznego, dbanie o czystość na stanowisku pracy, sterylizacja narzędzi, wykonywanie zabiegów podologicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wskazane doświadczenie jako podolog. W pierwszej kolejności osoby bezrobotne powyżej 30-go roku życia, spełniające wymagania projektu RPO.

Miejsce pracy:

Busko-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Bohaterów Warsszawy 120, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Magdalena Kurpisz-Sobucka
413709122

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie z PUP

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju