Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Kędzierzyn-Koźle

6 dni temu

Pokojowa
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/21/0194
OBOWIĄZKI:
UTRZYMANIE CZYSTOŚCI I PORZĄDKU NA TERENIE DOMU
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE BRAK, CHĘĆ DO PRACY, EMPATIA - OFERTA STAŻU SKIEROWANA DO OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU, W CELU OTRZYMANIA SKIEROWANIA NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z DORADCĄ KLIENTA 77 4827043

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Anny 11, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:

DORADCA KLIENTA
774827041

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Poznaj stanowisko: Pokojówka
Pokojówka to osoba zatrudniona w hotelu lub obiekcie o zbliżonym charakterze prowadzonej działalności i odpowiedzialna za utrzymanie wynajmowanych pokojów w nienagannej kondycji i czystości. Do codziennych obowiązków pokojówki będzie więc należeć sprzątanie pokoju pod nieobecność gości, dostarczanie pościeli, ręczników, środków czystości, i temu podobnych elementów wyposażenia pokoju, a ...
Praca Pokojówka