Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Okoniny Nadjeziorne
praca stacjonarna
za 3 dni wygasa12 dni temu
Pokojowa
Miejsce pracy: Okoniny Nadjeziorne
Numer: StPr/24/0108
OBOWIĄZKI:
stażna stanowisku pokojowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Pl.Wolności 23, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

Marcin Remisz
mremisz@pup.tuchola.pl
525590814

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi