Pomocnik drukarza cyfrowego

Serwis Personalny

Gdańsk

3 dni temu

Serwis Personalny Polska Sp. z o. o. (KRAZ 14765) to przede wszystkim RZETELNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE. Od lat tworzą firmę wyjątkowe kobiety, które dzięki swoim pomysłom, zaangażowaniu i profesjonalnej pracy kształtują ciągle wizerunek firmy. Spróbuj z Nami współpracy, aby się o tym przekonać!

Obecnie dla naszego klienta, lidera z branży drukarskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik drukarza cyfrowego
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: PC/GDA/POMOCNIK
Zakres obowiązków:
 • pomoc w obsłudze maszyn drukujących (druk wielkoformatowy rolowy i płaski)
 • przygotowanie materiałów i narzędzi do druku
 • zabezpieczenie i przekazanie materiałów po druku
 • nadzorowanie pracy na maszynie drukarskiej
 • bieżąca kontrola jakości wykonywanych nadruków
 • utrzymanie stanowiska pracy w czystości
Wymagania:


Czy jesteś pracowity/a, staranny/a i uczciwy/a? 

Czy chcesz zdobywać nowe doświadczenia?

Czy pracowałeś/aś wcześniej przy obsłudze maszyn? 

Czy branża drukarska nie jest Ci obca?

Jeśli na te pytania odpowiedziałeś/aś TAK to spełniasz Nasze wymagania i chętnie spotkam się z Tobą na rozmowie kwalifikacyjnej. Kliknij APLIKUJ i prześlij mi swoje CV :)

 

Co oferujemy w zamian:
 • pracę w nowym budynku i z nowoczesną technologią (w Gdańsku - Bysewie obok lotniska)
 • możliwość zdobycia nowych umiejętności - nie wymagamy doświadczenia z maszynami drukarskimi, ale chętnie wyuczymy Cię ich obsługi
 • pracę na trzy zmiany od pon do pt
 • stawka od 2500 - 2800 zł netto za pełen etat w zależności od Twoich umiejętności i doświadczenia
 • praca nie należy do najlżejszych, jednak gwarantujemy, że dokładamy wszelkich starań aby wszyscy czuli się u Nas dobrze
 • być może to banał, ale chcielibyśmy żebyś wiedział, że każdy pracownik jest u Nas traktowany z należytym szacunkiem, gwarantujemy dostęp do szatni i pełnego sanitariatu oraz kuchni
 • uważamy, że bez przerwy nie da się pracować w związku z tym przerwy są u nas regulaminowe

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji.

 

 Aplikuj teraz 

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”
Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych przez Serwis Personalny procesów rekrutacyjnych.”

Poznaj

Serwis Personalny

Poznaj stanowisko: Pracownik Pomocniczy 
Pomocnik produkcji, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem zadań pomocniczych w procesie produkcji. Wykonuje stale te same, powtarzające się czynności pod okiem bardziej doświadczonych pracowników, np. operatorów produkcji. Konkretne zadania są uzależnione od specyfiki zakładu, w którym dana osoba jest zatrudniona. Pracownik pomocniczy w produkcji nie musi być osobą ...
Praca Pracownik Pomocniczy