Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pomocnik Elektromentera / Elektromonter

ELBUD Katowice Sp. z o.o.

Lubelskie

28 dni temu

www.elbud.katowice.pl

ELBUD Katowice Sp. z o.o.

Działa w sektorze budownictwa elektroenergetycznego wysokich i najwyższych napięć. Przez okres swojego istnienia wybudowaliśmy lub zmodernizowaliśmy kilkanaście tysięcy kilometrów linii oraz kilkaset stacji o napięciu 110kV, 220kV i 400kV zlokalizowanych w całym kraju.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • praca fizyczna w brygadzie przy wykonywaniu prac monterskich na liniach elektroenergetycznych wysokich i najwyższych napięć lub przy budowie/modernizacji stacji elektroenergetycznych
  • praca w delegacji na terenie Polski

Wymagania:

  • gotowość do pracy w delegacji
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m
  • mile widziane prawo jazdy kat. C (niekonieczne)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • pracę w firmie o wieloletniej tradycji, stabilnej z dużym doświadczeniem w budowie linii i stacji elektroenergetycznych dla operatorów przesyłowych i dystrybucyjnych
  • stabilne warunki finansowe
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elbud Katowice Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na naszej stronie internetowej: www.elbud.katowice.pl w zakładce  BEZPIECZEŃSTWO.

Poznaj

Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud w Katowicach sp. z o.o.

ELBUD Katowice działa nieprzerwanie w polskiej elektroenergetyce od 1945 roku, początkowo jako katowicki oddział firmy Siemens-Schuckert, następnie, od 1947 roku jako firma państwowa. Od 1992 roku jest spółką prawa handlowego. Elbud Katowice Sp. z o.o. to ceniona na rynku firma o wieloletnich tradycjach i doświadczeniu, świadcząca usługi w zakresie budownictwa elektroenergetycznego. Firma specjalizuje się w budowie oraz modernizacji sieci rozdzielczych 110 kV i przesyłowych 220 i 400 kV oraz stacji transformatorowo-rozdzielczych o napięciach SN, 110 kV, 220 kV i 400 kV. Oferta obejmuje usługi z zakresu projektowania, kompletacji dostaw, budowy i uruchomienia obiektów. We własnych strukturach posiada wytwórnię produkującą konstrukcje stalowe, bogato wyposażoną bazę sprzętowo-narzędziową oraz nowocześnie wyposażone warsztaty, gdzie produkuje i wyposaża szafy z aparaturą zabezpieczeniową i pomiarową. Ponadto od 2008 r. roku Elbud Katowice jest współwłaścicielem znanej i renomowanej firmy projektowej BSiPE Energoprojekt - Poznań S.A. Mocne strony Spółki to: kompleksowość świadczonych usług; indywidualne kontakty z klientami i elastyczność w dostosowaniu się do ich wymagań; doświadczenie i kwalifikacje personelu; potencjał montażowy; zastosowanie wspomagania komputerowego w projektowaniu i kosztorysowaniu; przestrzeganie wymogów prawnych; stosowanie nowoczesnych technologii przyjaznych dla środowiska.

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy

Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Kierownik Budowy Praca Kierownik Budowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (638)
Wałbrzych (64)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (810)
Tarnów (80)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (1970)
Radom (171)
Płock (69)
Opolskie:
Opole (220)
Nysa (62)