Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pomocnik Mechanika (instalacje pompowe)

Tech-Pomp Serwis

Gdańsk

803 dni temu

Ogłoszenie numer: 999680, z dnia 2016-03-08

www.transferwody.pl

Firma świadcząca najwyższej jakości usługi w zakresie wynajmu pomp oraz realizacji projektów transferu wody, z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku polskim i europejskim związanym z dystrybucją i produkcją zespołów pompowych.

Obecnie poszukujemy osób do przyuczenia na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Nr Ref.: 02.2016

Opis stanowiska

  • Prace związane z obsługą, montażem i demontażem urządzeń wchodzących w skład instalacji pompowej;
  • Ustawianie i montaż instalacji pompowej zgodnie z wytycznymi przełożonego;
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem instalacji zgodnie z wytycznymi przełożonego.

Wymagania

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie - praca wyjazdowa;
  • Pozytywne nastawienie, dynamiczność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Mile widziane doświadczenie w branży mechanicznej / elektromechanicznej.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie odpowiednie do zaangażowania;
  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość przyuczenia i poznania branży;
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (643)
Wałbrzych (47)
Legnica (54)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (769)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1703)
Radom (73)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (24)