Pomocnik wulkanizatora

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Dzierzbiętów Duży
praca stacjonarna
dziś wygasa14 dni temu
Miejsce pracy: Dzierzbiętów Duży
Numer: StPr/24/0229
OBOWIĄZKI:
1. Pomoc przy wymianie opon, 2. Prostowanie felg, 3. Naprawa opon, 4. Dbanie o porządek w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

H. Sienkiewicza 31, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Ewa Wojciechowska
247212914 w. 256

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie na staż

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy