Portier / Pracownik Gospodarczy
Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM
Sosnowiec
pracownik fizyczny
7 dni temu

Ogłoszenie numer: 5089356, z dnia 2021-07-21

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • dozorowanie siedziby firmy
  • prace porządkowe

Wymagania

  • mile widziany rencista III grupa lub emeryt

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

lub korespondencyjnie na adres:

41-219 Sosnowiec, ul. Kosynierów 34A

Kontakt telefoniczny: 512-024-155, (32) 291-70-05, (32) 291-70-06

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Lucjan Macek, Ewa Żurek sp.j. w Sosnowcu, ul. Kosynierów 34A

Poznaj

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.