PR & Communications Manager

CYFROWA FOTO Sp. z o.o.

Zaczernie

2 dni temu

Miejsce pracy: Zaczernie
Opis oferty

Szukasz miejsca, w którym Twoje doświadczenia i kompetencje w obszarze nowoczesnego Public Relations realnie wpłyną na wizerunek i jakość komunikacji?

Uważasz, że otwarty dialog, budowanie i pielęgnowanie wartościowych relacji stanowią podwaliny efektywnego PR-u, a dowody na potwierdzenie tej tezy znajdziemy w Twoim cv?

To znakomicie, ponieważ w Cyfrowa Foto poszukujemy eksperta, dla którego Public Relations to znacznie więcej niż stworzenie informacji prasowej i baza kontaktów w pliku excel.

Jeżeli potrafisz i chcesz budować swoje doświadczenie zawodowe tworząc i wdrażając strategię Public Relations dla naszej marki korporacyjnej oraz marek sprzedażowych, pomagając im zaistnieć w świadomości różnych grup odbiorców w Polsce i na świecie prześlij nam swoje cv i spotkajmy się, aby porozmawiać o tym, co możemy sobie zaoferować.

Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa.

Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje. Zawsze perfekcyjnej jakości i zawsze przykładając maksimum uwagi do tego, aby nie tylko nasz produkt, ale też proces zakupu był dla każdej osoby wyjątkowym doświadczeniem.

Jesteśmy firmą technologiczną - na każdym etapie produkcji i realizacji zamówienia wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania i nie boimy się szukać nowych dróg oraz wytyczać trendów.

Pracujemy w atmosferze pełnej kooperacji, inspirując się wzajemnie i wykorzystując nowatorskie metody zarządzania procesami.

Zakres obowiązków
  • opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji dla marki korporacyjnej
  • opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji dla marek sprzedażowych
  • zarządzanie wizerunkiem i koordynowanie działań komunikacyjnych Colorland Team
  • bieżące tworzenie tekstów i materiałów PR oraz odpowiedzialność za ich skuteczną dystrybucję
  • analiza i raportowanie prowadzonych działań
  • stałe poszukiwanie nowych możliwości wzmacniania wizerunku marek dzięki wykorzystaniu dostępnych narzędzi i sieci kontaktów
  • ścisła współpraca i wsparcie działów strategii marketingowej i HR
Wymagane kompetencje
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w agencji Public Relations lub dziale komunikacji zewnętrznej po stronie klienta, w tym min. 2 lata pracy na stanowisku seniorskim
  • doskonała znajomość nowoczesnych narzędzi i zasad tworzenia materiałów PR
  • doświadczenie w samodzielnym opracowywaniu strategii działań wizerunkowych
  • doświadczenie w obszarze zarządzania różnorodnymi projektami z zakresu PR (rebranding, sytuacje kryzysowe, investor relations, launch nowych marek, wprowadzanie marek na nowe rynki, CSR, sponsoring, itp.)
  • doświadczenie w prowadzeniu działań na rynkach zagranicznych
  • biegła znajomość j. angielskiego
  • umiejętność zarządzania zespołem specjalistów i podwykonawców
  • ciekawość świata, otwartość na nowe trendy i różnorodne idee
  • kreatywność i poszukiwanie rozwiązań
  • łatwość budowania i podtrzymywania relacji biznesowych
  • skuteczność, efektywność, odpowiedzialność
  • szybkość reakcji i łatwość zmieniania obszaru koncentracji
Oferujemy
  • pracę w organizacji, która świadomie i z pełną odpowiedzialnością chce kształtować swój wizerunek w kraju i na świecie w oparciu o wartości takie jak pasja, współpraca, emocje-piękno, rozwój
  • samodzielne stanowisko i możliwość realizowania odważnych autorskich pomysłów
  • realny wpływ na rozwój całej organizacji i jej marek obecnych na wielu rynkach zagranicznych
  • możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także czerpania od ekspertów z innych obszarów m.in. digital marketingu
  • stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów, elastyczne godziny pracy
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy Cyfrowa Foto - Rzeszów / Zaczernie 190

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Podstawą i najmocniejszym fundamentem powodzenia firmy Cyfrowa Foto są pracujący w niej Ludzie. Pełni pasji do swojej pracy, wierzący w produkt oraz samą idee tego biznesu. Są to osoby zaangażowane, pomysłowe i ciągle poszukujące nowych wyzwań, z dystansem do siebie i poczuciem humoru, dla których atmosfera w pracy jest tak samo ważna, jak codzienne obowiązki. Ludzie, którzy dzięki swojej nietuzinkowości i nieszablonowości, potrafią stworzyć wyjątkowe produkty i zaproponować je klientom na całym świecie.

Firma Cyfrowa Foto stwarza wyjątkowe warunki do rozwoju zawodowego dla młodych ludzi, którzy niekoniecznie mają ogromne doświadczenie zawodowe, ale chcieliby pracować jako programiści, web developerzy, graficy, marketingowcy internetowi, analitycy sprzedaży, specjaliści ds. Social Media czy obsługi klienta. Zdobędą w niej zatrudnienie poligloci, chcący rozmawiać z klientami z całego świata, entuzjaści fotografii, druku cyfrowego oraz nowoczesnych metod zarządzania produkcją. Swoje miejsce w działach produkcyjnych odnajdą także osoby pracowite i dokładne, mające zdolności manualne oraz wyczucie estetyczne, chcące nauczyć się prac introligatostkich oraz hand-madowych.

Kierownik ds. public relations to osoba, która koordynuje działania związane z kształtowaniem opinii publicznej w imieniu i na rzecz instytucji, przedsiębiorstwa lub organizacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: kształtowanie wizerunku firmy poprzez: kontakty z mediami, organizacja konferencji prasowych, przygotowanie materiałów promocyjnych i informacyjnych (folderów, ulotek, ...
Praca Kierownik ds. Public Relations