Zobacz więcej ofert pracy

PR & Communications Manager

CYFROWA FOTO Sp. z o.o.
Zaczernie
praca stacjonarna
1261 dni temu
Miejsce pracy: Zaczernie
Opis oferty

Szukasz miejsca, w którym Twoje doświadczenia i kompetencje w obszarze nowoczesnego Public Relations realnie wpłyną na wizerunek i jakość komunikacji?

Uważasz, że otwarty dialog, budowanie i pielęgnowanie wartościowych relacji stanowią podwaliny efektywnego PR-u, a dowody na potwierdzenie tej tezy znajdziemy w Twoim cv?

To znakomicie, ponieważ w Cyfrowa Foto poszukujemy eksperta, dla którego Public Relations to znacznie więcej niż stworzenie informacji prasowej i baza kontaktów w pliku excel.

Jeżeli potrafisz i chcesz budować swoje doświadczenie zawodowe tworząc i wdrażając strategię Public Relations dla naszej marki korporacyjnej oraz marek sprzedażowych, pomagając im zaistnieć w świadomości różnych grup odbiorców w Polsce i na świecie prześlij nam swoje cv i spotkajmy się, aby porozmawiać o tym, co możemy sobie zaoferować.

Działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa.

Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje. Zawsze perfekcyjnej jakości i zawsze przykładając maksimum uwagi do tego, aby nie tylko nasz produkt, ale też proces zakupu był dla każdej osoby wyjątkowym doświadczeniem.

Jesteśmy firmą technologiczną - na każdym etapie produkcji i realizacji zamówienia wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania i nie boimy się szukać nowych dróg oraz wytyczać trendów.

Pracujemy w atmosferze pełnej kooperacji, inspirując się wzajemnie i wykorzystując nowatorskie metody zarządzania procesami.

Zakres obowiązków
  • opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji dla marki korporacyjnej
  • opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji dla marek sprzedażowych
  • zarządzanie wizerunkiem i koordynowanie działań komunikacyjnych Colorland Team
  • bieżące tworzenie tekstów i materiałów PR oraz odpowiedzialność za ich skuteczną dystrybucję
  • analiza i raportowanie prowadzonych działań
  • stałe poszukiwanie nowych możliwości wzmacniania wizerunku marek dzięki wykorzystaniu dostępnych narzędzi i sieci kontaktów
  • ścisła współpraca i wsparcie działów strategii marketingowej i HR
Wymagane kompetencje
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w agencji Public Relations lub dziale komunikacji zewnętrznej po stronie klienta, w tym min. 2 lata pracy na stanowisku seniorskim
  • doskonała znajomość nowoczesnych narzędzi i zasad tworzenia materiałów PR
  • doświadczenie w samodzielnym opracowywaniu strategii działań wizerunkowych
  • doświadczenie w obszarze zarządzania różnorodnymi projektami z zakresu PR (rebranding, sytuacje kryzysowe, investor relations, launch nowych marek, wprowadzanie marek na nowe rynki, CSR, sponsoring, itp.)
  • doświadczenie w prowadzeniu działań na rynkach zagranicznych
  • biegła znajomość j. angielskiego
  • umiejętność zarządzania zespołem specjalistów i podwykonawców
  • ciekawość świata, otwartość na nowe trendy i różnorodne idee
  • kreatywność i poszukiwanie rozwiązań
  • łatwość budowania i podtrzymywania relacji biznesowych
  • skuteczność, efektywność, odpowiedzialność
  • szybkość reakcji i łatwość zmieniania obszaru koncentracji
Oferujemy
  • pracę w organizacji, która świadomie i z pełną odpowiedzialnością chce kształtować swój wizerunek w kraju i na świecie w oparciu o wartości takie jak pasja, współpraca, emocje-piękno, rozwój
  • samodzielne stanowisko i możliwość realizowania odważnych autorskich pomysłów
  • realny wpływ na rozwój całej organizacji i jej marek obecnych na wielu rynkach zagranicznych
  • możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także czerpania od ekspertów z innych obszarów m.in. digital marketingu
  • stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów, elastyczne godziny pracy
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy Cyfrowa Foto - Rzeszów / Zaczernie 190

Poznaj

MPP Memory Papier Print

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Powstaliśmy z pasji do fotografii i wiary w to, że zdjęcia mają w sobie ogromną wartość emocjonalną.  Od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy utrwalać historie i wspomnienia ludzi na papierze poprzez druk. Pierwsze linie produktowe fotoksiążek i fotoalbumów zachwyciły naszych klientów. To dało nam jeszcze większą motywację do rozwoju w obszarach produktów, rynków i technologii. Jedno nie uległo tylko zmianie — zawsze chcieliśmy być blisko naszych klientów — słyszeć ich głos, rozumieć ich potrzeby i inspirować się ich pasjami.
Jesteśmy przekonani, że nasze wysokiej jakości produkty mają w sobie zdolność oddziaływania na ludzi. Z jednej strony pozwalamy klientom tworzyć własne historie, budować tożsamość, utrwalać ważne chwile. Z drugiej dajemy im możliwość wpływania na otoczenie i innych ludzi poprzez umiejętność wywoływania i dzielenia się dobrymi emocjami.
Po ponad dwóch dekadach istnienia jesteśmy jedną z największych drukarni cyfrowych w Europie, a także liderem na rynku personalizowanych fotoproduktów. Działamy na styku trzech branż: fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych parków maszyn drukarskich i introligatorskich na świecie. Udostępniamy naszym klientom jeden z najlepszych kreatorów do projektowania fotoproduktów. Korzystamy też z dedykowanych systemów IT do zintegrowanego zarządzania produkcją i sprzedażą.
Nasze serce bije w Zaczerniu koła Rzeszowa i to właśnie z tego miejsca wysyłamy produkty do klientów prawie na całym świecie. MPP Memory Papier Print to zespół kilkunastu marek, w tym między innymi: Colorland, nPhoto, Decor Mint, Artibo, czy Presejo, a co za tym idzie także e-commerce, działających na podstawie wielokanałowej strategii sprzedaży.
Naszą firmę tworzą ludzie, którzy inspirują się nawzajem. Realizując ciekawe i ambitne przedsięwzięcia, rośniemy jako organizacja, a nasi pracownicy mogą stale podnosić swoje kompetencje. Wymieniając się doświadczeniami, pasjami i analizując nasze działania, możemy wzajemnie się uczyć i tworzyć wartościowe rozwiązania dla naszych klientów.