Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Rumia
Pracownicy produkcyjni

Meblomak sp. z o.o.
Rumia
praca stacjonarna
6144 dni temu

Ogłoszenie numer: 30608, z dnia 2007-07-09

Fabryka Mebli Tapicerowanych MEBLOMAK Spółka z o. o. z siedzibą w Rumi zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych od 1993r. Aktualnie przedsiębiorstwo gospodaruje w nowej, własnej siedzibie, zatrudnia ponad 120 pracowników, a liczba aktywnie współpracujących z fabryką firm handlowych z kraju i z zagranicy przekroczyła trzysta. Obecnie do pracy w naszym przedsiębiorstwie poszukujemy:

Miejsce pracy: Rumia

Opis stanowiska

Poszukujemy osób na stanowiska:
  • Stolarz
  • Tapicer
  • Szwaczka
  • Pracownik fizyczny
  • Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    RÓWNIEŻ OSOBY Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.