Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik administracyjno - biurowy

TECHWIND Jan Rutkowski

Banino k/Gdańska

80 dni temu

Firma TECHWIND Jan Rutkowski świadczy usługi związane z urządzeniami dźwigowymi (windy). Produkuje, modernizuje i konserwuje dźwigi (windy), schody i chodniki ruchome, a także platformy dla osób niepełnosprawnych. Współpracuje z placówkami na terenie całej Polski, jak również za granicą.

Obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Banino k/Gdańska

OPIS STANOWISKA
  • zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura
  • organizowanie i koordynowanie spotkań z Klientami, opieka nad gośćmi
  • składanie i realizacja zamówień biurowych, współpraca z podwykonawcami m.in. firmy kurierskie, dostawcy
  • odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej oraz koordynacja jej obiegu
  • archiwizacja dokumentów
  • pisanie pism biurowych
  • wspieranie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy
WYMAGANIA
  • wykształcenie policealne o profilu administracyjnym lub wyższe (studenci ostatnich lat studiów)
  • znajomość j. angielskiego (komunikatywna w mowie i piśmie)
  • obsługa komputera i sprzętu biurowego
  • mile widziane praktyczne doświadczenie z procesów administracyjno-biurowych
  • miła aparycja, wysoka kultura osobista
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • sprawne wykonywanie poleconych zadań
OFERUJEMY
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie posiadanego doświadczenia
  • praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji projektów budowlanych na całym świecie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, uczestnictwa w konferencjach, targach, szkoleniach branżowych, wyjazdach służbowych w Polsce i zagranicą
  • spotkania, wyjazdy integracyjne
  • przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym, młodym zespole
  • stałe godziny pracy (7:30 - 15:30)

Poznaj

TechWind Jan Rutkowski

Firma TECHWIND Jan Rutkowski świadczy usługi związane z urządzeniami dźwigowymi (windy). Produkuje, modernizuje i konserwuje dźwigi (windy), schody i chodniki ruchome, a także platformy dla osób niepełnosprawnych. Współpracuje z placówkami na terenie całej Polski, jak również za granicą.

Proces rekrutacji

KrokROZMOWA TELEFONICZNA
KrokSPOTKANIE REKRUTACYJNE
KrokPROPOZYCJA WSPÓŁPRACY
Poznaj stanowisko: Pracownik Biurowy
Pracownik biurowy, czy też biurowo-administracyjny, to odpowiednia profesja dla osób lubiących kontakt z ludźmi, skrupulatnych i dobrze zorganizowanych. Zadania pracownika biurowego są ściśle związane z koordynowaniem codziennej pracy biura czy sekretariatu. Zatrudnienie można znaleźć praktycznie w każdej branży.PRACOWNIK BIUROWY – ZAKRES OBOWIĄZKÓWW zależności ...
Praca Pracownik Biurowy