Pracownik biura podróży, agent ubezpieczeniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

Śrem

7 dni temu

Miejsce pracy: Śrem
Numer: StPr/21/0054
OBOWIĄZKI:
Pracownik biura podróży, agent ubezpieczeniowy. Pon-pt 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Śrem

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Gostyńska 49, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Tadeusz Jańczyk
caz@pup.srem.pl
612837075 w. 14

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

Poznaj stanowisko: Pracownik Biura Podróży
Pracownik biura podróży zajmuje się prezentacją i sprzedażą dostępnych usług turystycznych oraz kompleksową obsługą i budowaniem trwałych relacji z klientami firmy. Do jego obowiązków należy także przygotowywanie nowych ofert, zawieranie umów, a niekiedy prowadzi także działania z zakresu marketingu i promocji oraz wizytuje miejsca turystyczne pod kątem ich późniejszego włączenia do gamy oferowanych ...
Praca Pracownik Biura Podróży