Pracownik Biurowy

docFlow S.A.

Wrocław ul. Graniczna 8c, Park Prologis

101 dni temu

Ogłoszenie numer: 1881402, z dnia 2018-01-08

docFlow S.A. to nowoczesna firma, która działa na polskim rynku zarządzania danymi i dokumentami. Dzisiaj zarządzanie dokumentami opiera się na infrastrukturze informatycznej oraz nowoczesnych systemach zarządzania ludźmi i informacjami. Dlatego wciąż rozwijamy te obszary w docFlow S.A., aby skutecznie wspierać procesy biznesowe naszych Klientów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław ul. Graniczna 8c, Park Prologis

Opis stanowiska

  • rejestracja dokumentacji papierowej przy wykorzystaniu aplikacji komputerowej
  • skanowanie oraz indeksowanie (kategoryzowanie) dokumentów
  • weryfikacja poprawności wprowadzonych danych

Wymagania

  • umiejętność szybkiego pisania na komputerze
  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie średnie, mile widziane osoby w trakcie studiów
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, możliwość dodatkowej pracy w wybrane weekendy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00–14:00; 14:00–22:00)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę na podstawie umowy zlecenia
  • stawkę 13,70 zł/h brutto
  • rozpoczęcie pracy od stycznia 2018
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej firmie
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • darmową kawę i herbatę w chillout room

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Rekrutują z Praca.pl