Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik biurowy
MAX-MEAT
Wołomin - szosa Jadowska 54
70 dni temu

Ogłoszenie numer: 4546002, z dnia 2021-05-19

Miejsce pracy: mazowieckie / Wołomin - szosa Jadowska 54

Opis stanowiska

  • obsługa administracyjna biura
  • rejestracja i archiwizacja poczty
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy
  • archiwizacja danych w bazach elektronicznych oraz faktury
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi i oddziałami Spółki
  • pomoc w zapewnieniu prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów finansowych
  • rejestrowanie i dekretacja faktur
  • współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • koordynacja zaopatrzenia biura
  • bieżąca obsługa sekretariatu
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 15:00 , lub od 06.00 do 14.00

Wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 1 rok
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, w szczególności Excel jako główne narzędzie pracy
  • zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę