Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Nysa

3 dni temu

Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/19/2238
OBOWIĄZKI:
Prace budowlane: montażowe, rozbiurkowe, tynkowanie, malowanie ścian i regipsy. Miejsce pracy: Nysa i okolice.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku pracy, prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 250 - 2 500 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:

Violetta Mikołajczyk
v.mikolajczyk@pup.nysa.pl
774489949

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany
Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Praca Robotnik Budowlany