Pracownik do Obsługi Komputera

Axes System Sp. z o. o.

Gdańsk

10 dni temu

Pracownik do Obsługi Komputera
Miejsce pracy: Gdańsk

Axes System to wielokrotnie nagradzany, czołowy producent systemów komputerowej diagnostyki samochodów w Europie. Od niemal 25 lat wdrażamy nowoczesne rozwiązania w dziedzinie profesjonalnej elektroniki i informatyki. Jesteśmy zespołem ludzi z pasją i pomysłami, które zmieniamy w praktyczne rozwiązania. Zapewniamy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość stałego rozwoju. Wyśmienita atmosfera i koleżeńskie relacje powodują, że każdy dzień pracy jest przyjemnością. Jesteśmy firmą przyjazną rowerzystom.

Nie oczekujemy od Ciebie szczególnego wykształcenia ani uprzedniego doświadczenia zawodowego. Za to dajemy Ci szansę na podjęcie stabilnej pracy, w której zdobędziesz wiedzę i doświadczenie w obszarach związanych z elektroniką i informatyką. To może być Twoja pierwsza praca lub szansa na zmianę w dotychczasowym życiu zawodowym.

W codziennej pracy potrzebne będą:
 • umiejętności pracy z komputerem,
 • umiejętności rozwiązywania problemów,
 • uczciwość, dokładność i staranność,
 • otwarty, pomysłowy umysł,
 • entuzjazm i chęć uczenia się,
 • motywacja do pracy.
Oferujemy:
 • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i świadczenia socjalne,
 • uczciwe i stabilne warunki zatrudnienia,,
 • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy,
 • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
 • realny wpływ na produkty firmy,
 • stacjonarną pracę w dobrze skomunikowanej części Gdańska,
 • bardzo dobrą atmosferę i partnerskie relacje.

Twoje rzeczywiste umiejętności oraz cechy osobiste są dla nas ważniejsze niż formalne wykształcenie czy bogata historia zatrudnienia. Cenimy osoby zaangażowane w to, co robią. Tworzymy zgrany zespół ludzi, dla których praca jest jednocześnie pasją. Szanujemy się i pomagamy sobie nawzajem.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.

 

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 

Twoje rzeczywiste umiejętności oraz cechy osobiste są dla nas ważniejsze niż formalne wykształcenie czy bogata historia zatrudnienia. W naszym zespole jest miejsce dla koleżanek i kolegów, bo nie uznajemy dyskryminacji i uprzedzeń. Niepełnosprawność także nie ma dla nas znaczenia, jeżeli wiesz, że nie przeszkodzi Ci w wykonywaniu zadań. Cenimy osoby zaangażowane w to, co robią. Tworzymy zgrany zespół ludzi, dla których praca jest jednocześnie ich pasją. Szczycimy się atmosferą, której zazdroszczą nam inni. Szanujemy się i pomagamy sobie nawzajem.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na to stanowisko (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Axes Sp. z o.o.

Axes Sp. z o.o. skupia wokół siebie grupę kreatywnych i otwartych na wyzwania specjalistów, którzy wnoszą do firmy szczególnie przydatne cechy osobiste, gruntowną wiedzę oraz bogate doświadczenie. Każdy członek naszego zespołu jest naszą największą wartością, która stanowi o naszej sile. Głównym obszarem działania jest efektywne zastosowanie technologii i rozwiązań z zakresu elektroniki, automatyki, telekomunikacji i informatyki. Trzon naszego zespółu stanowi spójna grupa programistów, grafików, projektantów, techników i instalatorów. W realizacji zleconych nam zadań ściśle współpracujemy ze środowiskami akademickimi oraz przemysłem. Uczestniczymy w międzynarodowych inicjatywach mających na celu innowacyjność oraz kształtowanie nowych standardów technicznych oraz etycznych. Mamy bogate doświadczenie w realizacji zadań, wymagających porozumienia pomiędzy różnymi środowiskami i branżami. Mamy doświadczenia w dostawie technologii i rozwiązań dla administracji, wojska i służb porządkowych, służby zdrowia, energetyki, transportu, przemysłu, budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego, sektora usług i handlu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. IT 
Specjalista ds. IT – pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników, instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania, instalacje okablowania oraz konfigurację sieci LAN, WAN, Wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie zakupów sprzętu, oprogramowanie i usługi oraz pomoc przy wszelkich pracach ...
Praca Specjalista ds. IT