Najnowsze oferty pracy

  • Konserwator zieleni

    Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”   Warszawa, ul. Pruszkowska 4d    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    22 godz.
    renowacja trawników, cięcie pielęgnacyjne drzew i krzewów, cięcie żywopłotów, pielęgnacja rabat różanych, koszenie trawy, wykonywanie obsadzeń mis kwiatowych, wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów.
  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    1 dni
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Jaworzno Ogrodnik Jaworzno
Pracownik do prac związanych z utrzymaniem i pielęgnacją zieleni

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie
Jaworzno
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
365 dni temu

Ogłoszenie numer: 8165706, z dnia 2023-04-26

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I MOSTÓW W JAWORZNIE

poszukuje:

Miejsce pracy: Jaworzno

Opis stanowiska

  • Prace porządkowe na terenach zielonych – plewienie, podlewanie,
  • nasadzenia i pielęgnacja istniejącej zielni i kwiatostanu.
  • zakładanie trawników siewem,
  • zabezpieczanie istniejącej zieleni,
  • prace porządkowe na terach parków i Rynkach: zamiatanie, odśnieżanie, opróżnianie koszy.

Wymagania

  • dyspozycyjności i chęci do pracy,
  • sumienności i umiejętności pracy zespołowej,
  • mile widziane doświadczenie w pracach ogrodniczych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • regularne godziny pracy od poniedziałku do piątku od godz. 7.00-15.00,
  • pakiet świadczeń z ZFŚS,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne dla pracowników sfery budżetowej – tzw. 13-stka.