Pracownik działu handlowego
Przedsiębiorstwo ALPLAST spółka z o.o. sp. kom.
Bydgoszcz
3 500 - 3 950 zł brutto/mies.
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 5220936, z dnia 2021-07-22

Jestesmy producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych "radeco".

Firma istnieje od 30  lat i posiada stabilną pozycję na rynku.

Więcej informacji o naszych produktach - na stronie radeco.com.pl

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

Poszukujemy osobę do pracy w dziale handlowym. Produkujemy - od 30 lat - grzejniki łazienkowe i dekoracyjne.

Używamy program  SUBIEKT.  W zakresie obowiązków będzie  wystawianie faktur i innych dokumentów handlowych, rozmowy z klientami , obsługa  spedycji  itp.

Wymagania

Umiejętność pracy na komputerze i podstawowych prac biurowych.

Mile widziana jest znajomość programu Subiekt.

Oferujemy

Prace w miłym zespole, niemonotonną.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj