Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
Pracownik działu handlowego

Metalweld Fiprom Polska Sp. z o.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
7000 dni temu

Ogłoszenie numer: 9824, z dnia 2005-04-18

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją materiałów spawalniczych (rynek krajowy i zagraniczny).

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna miedzy innymi za: -sprzedaż produktów firmy oraz dbanie o prawidłową realizację zamówień, - obsługę klientów w określonym regionie i pozyskiwanie nowych, - przygotowywanie ofert handlowych, - podejmowanie działań o charakterze marketingowym zwiększających zainteresowanie firmą i jej produktami, - udział w spotkaniach handlowych, prezentacjach.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - samodzielności i dynamiki w myśleniu i działaniu, - kreatywności i łatwości nawiązywania kontaktów, - wykształcenia wyższego lub średniego - znajomości języka angielskiego i lub niemieckiego - prawa jazdy kat. B - obsługi komputera (pakiet office)

Oferujemy

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy: - stabilne zatrudnienie, - możliwość rozwoju zawodowego oraz motywujący system wynagradzania, - interesującą pracę w młodym zespole