Pracownik Działu Utrzymania Czystości (Houseman)

PURO Hotel Gdańsk

Gdańsk

16 dni temu

Pracownik Działu Utrzymania Czystości (Houseman)
Miejsce pracy: Gdańsk

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

 

Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.

 

W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie.

 

Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscowa architektura każdy hotel stanowi jego integralna część.

 

PURO to wyjątkowe hotele, które tworzą wyjątkowi ludzie.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

 

PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (HOUSEMAN)

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:
 • rozwożenie na piętra dostaw z pralni
 • pomoc na piętrach (donoszenie i odnoszenie materacy, łóżeczek, zdejmowanie i rozwieszanie firan)
 • utrzymanie porządku w magazynach działu
 • sprzątanie części wspólnych hotelu

 

MY:
 • oferujemy pracę w młodym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze
 • zapewniamy umowę o pracę, pakiet medyczny, kartę multisport, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz zniżki na pobyty w hotelach PURO
 • dajemy realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
TY:
 • lubisz ład i porządek
 • nie boisz się pracy fizycznej
 • jesteś świetnie zorganizowany
 • masz poczucie humoru i jesteś urodzonym optymistą
 • cechuje Cię doskonała organizacja pracy własnej
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez PURO Hotels Sp. z o.o. oraz pozostałe spółki z grupy PURO, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Twoja zgoda obejmuje przetwarzanie podstawowych danych osobowych niezbędnych przy rekrutacji, które wskazane są w Kodeksie pracy i innych przepisach prawa – tj. m. in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie oraz przetwarzanie dobrowolnie przekazanych nam danych dodatkowych np. Twoje zdjęcie, zainteresowania. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach, w tym w formularzu aplikacyjnym.

Od chwili otrzymania Twojego zgłoszenia PURO Hotels Sp. z o.o. oraz pozostałe spółki z grupy PURO będą administratorem Twoich danych osobowych i będą upoważnione do przetwarzania tych danych dla celów prowadzonej rekrutacji. Jeśli wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, będzie to równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie przez spółki z grupy PURO danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez PURO na inne, podobne stanowiska w okresie najbliższego roku. Będziemy mogli przetwarzać Twoje dane także w celu dochodzenia lub obrony przed ewentualnymi roszeniami powstałymi w związku z procesem rekrutacji. Masz do prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych. Możesz wycofać zgodę na przetwarzanie, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności rekrutacji PURO dostępnej tutaj. Tam też znajdziesz informację, w jaki sposób skorzystać z tych praw.

Poznaj

PURO Hotels Sp. z o.o.

Dołącz do PURO

Lubisz miejskie życie i fascynują cię miasta? Cenisz współczesny dizajn i znasz się na architekturze? A może masz zupełnie inne pasje i nie da się ich streścić w jednym zdaniu?

Zgłoś się do nas i opowiedz o sobie. Nieważne od jakiego stanowiska chcesz zacząć, najważniejsze jest to, żeby się rozwijać.

Jeśli szukasz pracy, która inspiruje i jest źródłem doświadczeń – dołącz do PURO. Mamy na myśli zarówno atmosferę pracy, wyzwania zawodowe, jak i charakter naszych hoteli. Sprawdź oferty pracy poniżej. Nasz Dział Personalny skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Pracownik Sprzątający 
Pracownik Sprzątaczka to osoba, która zawodowo zajmuje się sprzątaniem, czyli utrzymaniem stanu sanitarno - higienicznego i dba o ogólny wygląd pomieszczeń – w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, szkole, szpitalu lub w domach prywatnych. Zakres obowiązków pracownika sprzątaczki zależy od miejsca zatrudnienia. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: ...
Praca Pracownik Sprzątający