Pracownik Działu Utrzymania Czystości
Mikroma Polska S.A.
Września
3 400 - 3 640 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
12 dni temu

 Zakład produkcyjny z biurowcem.

Miejsce pracy: Września
Opis stanowiska:
  • Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, najbliższego otoczenia przed wejściem do budynków oraz pomieszczenia do przechowywania urządzeń i środków przeznaczonych do sprzątania.
  • Właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości.
  • Zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach.
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami sprzątającymi, a także z użytkownikami pomieszczeń poprzez natychmiastowe reagowanie na bieżące potrzeby przez nich zgłoszone.
Wymagania:
  • Deklaracji podjęcia stałej pracy.
  • Komunikatywność, skrupulatność, systematyczność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Pakiety sportowe, ubezpieczenie grupowe.
  • Praca na zmiany (8h) od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 20:00, od 12:00 do 20:00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez MIKROMA POLSKA S.A. z siedzibą we Wrześni (62-300), ul. Batorego 4, w celu realizacji procesu rekrutacji”
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.