Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

„Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex” Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie to spółka z ugruntowaną pozycją na rynku farmaceutycznym w 100% z kapitałem polskim. Już od 28 lat współpracuje z aptekami i sklepami zielarsko-medycznymi na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Pracownik Działu Zakupów
Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:
  • Bieżąca współpraca z dostawcami,
  • Negocjowanie warunków handlowych,
  • Sporządzanie zamówień do dostawców,
  • Utrzymanie optymalnego zapasu na podległej grupie towarów,
  • Zarządzanie asortymentem Hurtowni, wprowadzanie nowości rynkowych,
  • Tworzenie ofert promocyjnych dla Klientów Hurtowni,
  • Nadzór i kontrola nad utrzymaniem pełnej dokumentacji dostawców.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - preferowany profil ekonomiczny,
  • Umiejętności analityczne,
  • Wysokie umiejętności organizacyjne,
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności: MS Excel),
  • Dokładność , systematyczność i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów i negocjacji z dostawcami.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym,
  • Perspektywy rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Rozwój zawodowy poprzez różnorodność wykonywanych zadań,
  • Atrakcyjne warunki pracy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (795)
Wałbrzych (43)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (188)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (218)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (896)
Tarnów (49)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (1924)
Radom (153)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (149)
Nysa (64)