Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Raszyn
Pracownik Fizyczny Do Branży Motoryzacyjnej

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa "CAR-MIX" Katarzyna Bizub
Raszyn
praca stacjonarna
6029 dni temu

Ogłoszenie numer: 36255, z dnia 2007-11-15

Firma CAR-MIX powstala w 1994 r. Profil działalności obejmuje sprzedaż i montaż układów wydechowych oraz haków holowniczych. Więcej informacji na stronie: www.car-mix.pl Poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Raszyn

Opis stanowiska

Montaż haków holowniczych i tłumików.

Wymagania

  • Mile widziana umiejętność spawania.
  • Mile widziana znajomość branży elektromechanicznej.
  • Mile widziane prawo jazdy.
  • Oferujemy

  • Możliwość zamieszkania.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.