Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Krzeszyce
Pracownik Gospodarczy

PREFABET K-ce sp. z o.o.
Krzeszyce, Krzeszyce, Woj. Lubuskie
praca stacjonarna
6660 dni temu

Ogłoszenie numer: 18103, z dnia 2006-02-20

Firma pracująca w branży budowlanej. Produkcja prefabrykatów betonowych.

Miejsce pracy: Krzeszyce, Krzeszyce, Woj. Lubuskie

Opis stanowiska

Firma Prefabet K-ce poszukuje kandydata do pracy w charakterze pracownika gospodarczego. Zakres obowiązków: Nadzór stanowisk poprodukcyjnych, pielęgnacja wyrobów betonowych (docieranie, polewanie), dozór terenu zakładu, utrzymanie ładu na placach produkcyjnych.

Wymagania

Niekaralność, prawo jazdy przynajmniej kat. B, dypozycyjność, lojalność, obowiązkowe zakwaterowanie.

Oferujemy

Czas pracy - nienormowany