Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
Pracownik Gospodarczy

Kancelaria Finansowa Maciejewski & Bielecki
Sosnowiec
praca stacjonarna
6249 dni temu

Ogłoszenie numer: 28661, z dnia 2007-04-24

Dla naszego Klienta :rozwijącej się firmy produkcyjno - usługowej (branża- produkcja dla motoryzacji i AGD) poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr Ref.: 1208/PG

Opis stanowiska

• dbałość o wizerunek firmy pod względem wykonywanych prac porządkowych na terenie firmy oraz w jej obejściu • dbałość o powierzone maszyny lub urządzenia , z których pracownik korzysta podczas wykonywania porządków

Wymagania

• wykształcenie zawodowe • mile widziana umiejętność obsługi szorowarki • chęć do pracy • mile widziani emeryci

Oferujemy

• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy • uczestnictwo w rozwoju firmy i budowaniu jej wizerunku