Najnowsze oferty pracy

  • Agent Ochrony

    Juwentus Serwis sp. z o.o.   Warszawa, Centrum    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    10 godz.
    Zakres czynności: ochrona fizyczna mienia; obchody kontrolne obiektu; kontrola osób wchodzących i wychodzących; Oczekujemy: sumienności i zaangażowania; dyspozycyjności; niekaralności mile widziane osoby posiadające status studenta/ucznia
  • Agent Ochrony - Obiekt Handlowy

    Juwentus Serwis sp. z o.o.   Warszawa, Wola    praca stacjonarna
    1 dni
    Zakres czynności: ochrona fizyczna mienia; obchody - linia kas interwencja w sytuacji zagrożenia;
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Grup Interwencyjnych

Security Service
Gdańsk
praca stacjonarna
3995 dni temu

Ogłoszenie numer: 285165, z dnia 2013-07-08

Firma działająca w branży Ochrony Osób i Mienia poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Pozostawanie w ciągłej gotowości do podejmowania natychmiastowej interwencji w sytuacjach zagrożenia na wskazany przez zleceniodawcę adres
  • Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia
  • Sprawdzenie stanu zużycia oznaczeń i emblematów z logiem firmy umieszczonych na obiektach chronionych, dbanie o ich estetyczny wygląd i właściwy sposób zamontowania oraz umieszczanie nowych oznaczeń i emblematów

Wymagania

  • Licencja pracownika ochrony fizycznej
  • Znajomość aktualnych przepisów ustawy "O ochronie osób i mienia"
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Dogodny system zmian
  • Stałe wynagrodzenie