Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik hurtowni farmaceutycznej

1990

Gdańsk

79 dni temu

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

AP Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Miejsce pracy: pomorskie/ Gdańsk

Obowiązki:

  • kompletowanie i pakowanie leków,
  • przygotowanie paczek do wysyłki,
  • terminowa realizacja zleceń,
  • przestrzeganie norm jakościowych i ilościowych,

Nasze wymagania:

  • książeczka Sanepid lub gotowość do jej wyrobienia,
  • spostrzegawczość, dokładność,
  • skrupulatność,
  • dyspozycyjność od zaraz,
  • gotowość do podjęcia pracy na 3 zmiany.

Co oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie w oparciu na umowę zlecenie,
  • dla najlepszych możliwość przejścia na umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych firmy z branży farmaceutycznej w Polsce.

Poznaj stanowisko: Pracownik Kompletujący

Pracownik Kompletujący to osoba pracująca w środowisku hurtowni lub magazynu, której głównym obowiązkiem jest skompletowanie zamówienia złożonego przez klienta i dostarczenie go do miejsca wydawania zamówień. W zależności od wielkości i rodzaju zamówienia, jego kompletowanie może zająć od kilku minut nawet do kilku godzin. W szczególnych przypadkach, gdy zamówienie obejmuje niedostępne w magazynie lub ...
Pracownik Kompletujący Praca Pracownik Kompletujący

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (725)
Wałbrzych (46)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (128)
Toruń (80)
Lubelskie:
Lublin (100)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (727)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1579)
Radom (60)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (8)