Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik introligatorni

Serwis Personalny
Gdańsk
praca stacjonarna
1381 dni temu

Serwis Personalny Polska Sp. z o. o. (KRAZ 14765) to przede wszystkim RZETELNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE. Od lat tworzą firmę wyjątkowe kobiety, które dzięki swoim pomysłom, zaangażowaniu i profesjonalnej pracy kształtują ciągle wizerunek firmy. Spróbuj z Nami współpracy, aby się o tym przekonać!

Obecnie dla naszego klienta, lidera z branży drukarskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: PC/GDA/INTROLIGATORNIA
Obowiązki:
  • pakowanie gotowych wyrobów;
  • pomocnicze prace introligatorskie;
  • liczenie/pakowanie materiałów graficznych;
  • praca z dyspenserem do taśmy klejącej oraz pistoletem do kleju;
  • konfekcjonowanie paczek.
Wymagania:
  • zdolności manualne;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • pracę w nowym budynku i z nowoczesną technologią;
  • pracę na dwie zmiany (pon-pt) 7-15/10-18;
  • stawka od 2200 zł netto za pełen etat;
  • praca nie należy do najlżejszych, jednak gwarantujemy, że dokładamy wszelkich starań aby wszyscy czuli się u Nas dobrze;
  • być może to banał, ale chcielibyśmy żebyś wiedział, że każdy pracownik jest u Nas traktowany z należytym szacunkiem, gwarantujemy dostęp do szatni i pełnego sanitariatu oraz kuchni;
  • uważamy, że bez przerwy nie da się pracować w związku z tym przerwy są u nas regulaminowe.
Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Serwis Personalny ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”
Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Serwis Personalny z siedzibą w Elblągu pod adresem ul. Pułkownika Dąbka 140/4, 82-300 Elbląg . Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych przez Serwis Personalny procesów rekrutacyjnych.”