Pracownik kompletacji zamówień

benett PEOPLE Sp. z o.o.

Sękocin Stary

9 dni temu

Dla Naszego Klienta-globalnej firmy oferującej kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań inżynieryjnych, serwisowych i logistycznych dla przemysłu komunikacyjnego poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Sękocin Stary
Nr ref.: ME/01/18

Doskonały dojazd autobusami linii 707, 721, 728

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość podjęcia współpracy na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę agencyjną;
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 6.00-14.00, 14.00-22.00;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (motywujące premie)
  • terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;
  • szkolenia stanowiskowe;
  • kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach;
  • możliwość docelowego zatrudnienia bezpośrednio przez firmę;
  • spotkania rekrutacyjne w siedzibie firmy;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Opis stanowiska:

  • kompletowanie i przygotowywanie towaru do wydania;
  • weryfikacja zamówień pod względem jakościowym i ilościowym;
  • lokalizowanie towaru w magazynie zgodnie z obowiązującymi zasadami;
  • kontrola stanów magazynowych.

Wymagania:

  • chęci do pracy i nawiązania długofalowej współpracy;
  • odpowiedzialność;
  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Kompletujący
Pracownik Kompletujący to osoba pracująca w środowisku hurtowni lub magazynu, której głównym obowiązkiem jest skompletowanie zamówienia złożonego przez klienta i dostarczenie go do miejsca wydawania zamówień. W zależności od wielkości i rodzaju zamówienia, jego kompletowanie może zająć od kilku minut nawet do kilku godzin. W szczególnych przypadkach, gdy zamówienie obejmuje niedostępne w magazynie lub ...
Praca Pracownik Kompletujący