Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik magazynowy (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Gdańsk

3 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: MAG/GDA/1118
Obowiązki:
  • kompletacja dostaw dla klientów, przyjmowanie i wydawanie towaru,
  • terminowy wyładunek i załadunek towaru.
Wymagania:
  • dyspozycyjność i chęć do pracy,
  • przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ,
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00),
  • przyjazną i rozwojową atmosferę pracy,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (725)
Wałbrzych (54)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (165)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (218)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (46)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1829)
Radom (158)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (170)