Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik magazynowy
VidaXL
Września
pracownik fizyczny
umowa o pracę
rekrutacja online
26 dni temu
Miejsce pracy: Września

vidaXL to dynamiczna, międzynarodowa firma, która ceni ambitne i ciekawe świata osoby i oferuje im możliwości rozwoju. Jeżeli chcesz stać się częścią międzynarodowej organizacji, która właśnie otwiera centrum logistyczne i poszukujesz dynamicznego środowiska pracy – nie wahaj się – APLIKUJ!

Nasza międzynarodowa kultura z pewnością łączy takie cechy jak: ambicja, satysfakcja z pracy oraz optymalne wykorzystywanie możliwości

Twój zakres obowiązków
  • udział w rozładunkach i załadunkach towaru,
  • zgłaszanie uszkodzonego towaru/opakowań,
  • kompletowanie zamówień i etykietowanie towaru,
  • sortowanie i ocena jakości towaru w dziale zwrotów,
  • obsługa wózków paletowych.
Nasze wymagania
  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie na podobnym stanowisku.
To oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie miesięczne z perspektywą wzrostu wraz z nabywaniem doświadczenia i umiejętności,
  • premię miesięczną uzależnioną od wyników pracy,
  • pakiet świadczeń dodatkowych: współfinansowanie dojazdów do pracy, ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę lekarską,
  • pracę w systemie 1 lub 2 zmianowym (bez pracy w porze nocnej).