Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik magazynu - operator wózka widłowego
ERG S.A.
Dąbrowa Górnicza
70 dni temu

Grupa Kapitałowa ERG jest jednym z czołowych polskich producentów opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynu - operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • prace magazynowe : załadunek i rozładunek towaru
  • przygotowanie towaru do wysyłki
Wymagania:
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • bardzo dobra obsługa wózka widłowego – wysoki skład
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
OFERUJEMY:
  • umowę o prace
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
Klikając w przycisk „Aplikuj Teraz”, dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie oraz administrowanie przez ERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Dąbrowie Górniczej 42-520, ul. Chemiczna 6. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w zakresie i czasie niezbędnym do realizacji powyższego procesu rekrutacji. Posiada Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia a wszelkie informacje na ten temat może Pan / Pani uzyskać w siedzibie ERG S.A. znajdującej się pod adresem 42-520 Dąbrowa Górnicza, ul. Chemiczna 6, kontaktując się telefonicznie pod numerem telefonu 32 264 02 81 lub drogą elektroniczną wysyłając e-mail z pytaniem na adres erg@erg.com.pl  

Posiada Pan / Pani prawo do cofnięcia powyższej zgody w dowolnym momencie jak i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poznaj

ERG Spółka Akcyjna

Przedmiotem działalności ERG S.A. jest produkcja na szeroką skalę nowoczesnych wyrobów z tworzyw sztucznych: folii polietylenowych, wyrobów wtryskowych oraz taśm samoprzylepnych. Oferta ERG S.A. jako producenta wyrobów z tworzyw sztucznych, skierowana jest głównie do dużych i średnich klientów instytucjonalnych. Są to podmioty o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym, liderzy w swoich branżach o bardzo dużym potencjale produkcyjnym i szerokich możliwościach rozwoju. Nasze wyroby trafiają głównie do odbiorców przemysłu hutniczego, spożywczego (browary, producenci napojów i wód, przetwórstwo owocowo - warzywne), producentów opakowań giętkich oraz przemysłu motoryzacyjnego. Spośród szerokiej gamy produktów, część kierowana jest również na rynek odbiorców detalicznych, należą do nich: taśmy samoprzylepne, worki foliowe oraz plandeki malarskie. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką i powtarzalną jakością, co zapewnia wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 oraz zatrudnianie wykwalifikowanych specjalistów z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Podobne oferty