Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Myjni Samochodowej

Środula Sp. z o.o.

Sosnowiec

159 dni temu

"Środula" Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Opel i KIA Motors - firma z 20-letnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:
  • mycie i przygotowanie samochodów nowych i serwisowych do wydania
  • drobne prace porządkowe
Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat "B"
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w stale rozwijającej się firmie
  • pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Serwisu Samochodowego

Pracownik Serwisu Samochodowego to osoba, która wykonuje prace asystenckie w serwisie samochodowym. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: obsługa klientów serwisu samochodowego, tj. telefon i biuro, przyjmuje i wydaje samochody, informuje klienta o stanie naprawy, rozlicza, a także obsługuje import części zamiennych, wspiera obsługę importu części zamiennych, nadzoruje i kontroluje jakość i ...
Pracownik Serwisu Samochodowego Praca Pracownik Serwisu Samochodowego

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Środula Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (777)
Wałbrzych (52)
Legnica (60)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (161)
Toruń (89)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (818)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1675)
Radom (65)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)