Pracownik obsługi sprzedaży internetowej i stacjonarnej.
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Kępno
13 dni temu
Miejsce pracy: Kępno
Numer: StPr/21/0512
OBOWIĄZKI:
Obsługa sprzedaży sklepu internetowego, Allegro, obsługa punktu DPD Pickup, przyjmowanie dostaw, kontrola magazynu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

chęć dio nauki oraz pracy, podstawowa znajomość Microsoft Word oraz Exel, mile widziana wiedza z zakresu wyposażenia warsztatów samochodowych, blacharskich i lakierniczych

Miejsce pracy:

Kępno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Przemysłowa 7, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Beata Bochen
627320790 w. 206

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

b.d.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie