Pracownik ochrony fizycznej

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Ostaszewo

15 dni temu

Miejsce pracy: Ostaszewo
Numer: StPr/20/1059
OBOWIĄZKI:

dozór mienia, nieruchomości, drobne prace gospodarcze, kontrola ruchu pieszego i kołowego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Ostaszewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 750 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Polna 115/115A, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

Hanna Bałos-Kadaj
h.balos-kadaj@torun.praca.gov.pl
566751539

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Pracownik ochrony fizycznej może pełnić funkcje przynależne stanowisku w wielu różnorodnych obiektach – między innymi jednostkach handlowych, instytucjach finansowych, czy publicznych, a nawet budynkach prywatnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku zapewnia ochronę osób i mienia, kontroluje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa publicznego w trakcie imprez masowych, etc. Pracownicy ochrony, zatrudnieni w agencjach ...
Praca Pracownik Ochrony Fizycznej