Pracownik ochrony fizycznej

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Nałęczów

7 dni temu

Miejsce pracy: Nałęczów
Numer: StPr/21/0527
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa ochrona obiektu zamkniętego. Dbanie o wysoka jakość świadczonych usług. Nadzór nad prawidłową realizacją umowy. Dyspozycyjność i gotowosć pracy na zmiany nocne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: zaświadczenie o niekaralności
Uprawnienia: obowiązkowosc, solidność, dokładność, uczciwość
Uprawnienia: gotowość do pracy na 3 zmiany

Miejsce pracy:

Nałęczów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Mełgiewska 11c, 20-209 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:

Pośrednictwo pracy
81 7451816

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Kontakt telefoniczny, następnie skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Pracownik ochrony fizycznej może pełnić funkcje przynależne stanowisku w wielu różnorodnych obiektach – między innymi jednostkach handlowych, instytucjach finansowych, czy publicznych, a nawet budynkach prywatnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku zapewnia ochronę osób i mienia, kontroluje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa publicznego w trakcie imprez masowych, etc. Pracownicy ochrony, zatrudnieni w agencjach ...
Praca Pracownik Ochrony Fizycznej