Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Będzin Ochroniarz Będzin
Pracownik Ochrony - kontroling

GST Sp. z o.o.
Będzin
praca stacjonarna
1397 dni temu
Miejsce pracy: Będzin

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (system 3 zmianowy, tryb pracy 8 godzinny)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością późniejszego przejścia na umowę o pracę
  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Terminowe wypłaty

Opis stanowiska:

  • Kontrola palet wypreparowanych zgodnie z tym co jest na etykiecie
  • Kontrola opakowań wracających ze sklepów zgodnie z dokumentami kontrola zwrotów towarów ze sklepów zgodnie z dokumentami
  • Kontrola plomb na samochodach wracających ze sklepów

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Niekaralność
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra organizacja pracy

Poznaj

Solid Security Sp. z o.o.

Solid Security to doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm działań na rynku ochrony osób i mienia. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Jak działamy

Bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, realizując ustalenia z Klientem, reagując jednocześnie na potrzeby pojawiające się w trakcie realizacji kontraktu.
Proponowany przez nas Zintegrowany System Ochrony, gwarantuje optymalizację procesów ochronnych, podnosząc poziom bezpieczeństwa naszych Klientów.

Dbamy o dobre relacje w biznesie, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Potencjał Solid Security oparty jest o kompetentny i zaangażowany Zespół.
Działamy we wszystkich regionach Polski, poprzez profesjonalnie zorganizowaną strukturę operacyjną.

Pozycja Solid Security oraz ciągły rozwój firmy, związana jest z umiejętnością wykorzystywania wieloletniego doświadczenia, z właściwym rozumieniem potrzeb Klienta oraz inwestowaniem w kapitał ludzki i innowacyjne rozwiązania.