Pracownik ochrony

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Siemianowice Śląskie

8 dni temu

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/20/0854
OBOWIĄZKI:
Obchody po terenie obiektu, wpisy do ksiąg o przebiegu służby. Ochrona obiektu "VITKOVICE MILMET" w Siemianowicach Śląskich. Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 7.00-19.00 oraz 19.00-7.00, również w dni wolne według grafiku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Wyzwolenia 17, 41-103 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Grzesik Looze
pracodawcy@pup.siemianowice.pl
327652956

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Pracownik ochrony fizycznej może pełnić funkcje przynależne stanowisku w wielu różnorodnych obiektach – między innymi jednostkach handlowych, instytucjach finansowych, czy publicznych, a nawet budynkach prywatnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku zapewnia ochronę osób i mienia, kontroluje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa publicznego w trakcie imprez masowych, etc. Pracownicy ochrony, zatrudnieni w agencjach ...
Praca Pracownik Ochrony Fizycznej