Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik patrolu interwencyjnego

Securitas Polska
Bielsk Podlaski
pracownik fizyczny
część etatu / tymczasowa/dodatkowa
umowa zlecenie
praca stacjonarna
44 dni temu
Miejsce pracy: Bielsk Podlaski
Nr ref.: 00132476
Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Dołącz do naszego Zespołu i pracuj z nami na stanowisku:

PRACOWNIK PATROLU

Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Praca dodatkowa

około 100h w miesiącu

Opis oferty pracy

Zakres zadań:

  • transport wartości pieniężnych
  • podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia,
  • podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia,
  • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
  • sumienna realizacja obowiązków służbowych.

Kwalifikacje

Nasze oczekiwania:

  • wpis na listę Kwalifikowanego Pracownika Ochrony/ wymóg konieczny
  • niekaralność,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • z doświadczeniem w branży ochrony,
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • pracę dodatkową około 100h w miesiącu,
  • szkolenia zawodowe,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia każdego miesiąca,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • elastyczny grafik,
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie.
Dodatkowe informacje

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Poznaj

Securitas Polska Sp. z o. o.

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.