Pracownik produkcji w Sekcji Montażu Końcowego

Global Control 5 S.A.

Gdańsk

6 dni temu

Atmosferę pracy tworzą niezwykli ludzie
Dołącz do zespołu Global Control 5 S.A.
na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Jesteśmy dostawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. Produkujemy urządzenia i oprogramowanie niezbędne do automatyzacji budynku i do łatwego zarządzania nim. Nasze produkty dostarczamy i wdrażamy na całym świecie.

Szukamy osoby, która dołączy do naszego Działu Produkcji i będzie realizować zadania związane z montażem urządzeń elektronicznych oraz zapewnieniem jakości zgodnie z planami produkcyjnymi.

Zakres obowiązków:
  • Realizacja zadań w zakresie produkcji półproduktów, w tym:
    • Realizacja zadań produkcji seryjnej półproduktów zleconych przez Kierownika Sekcji lub
    • Z-cę Kierownika Sekcji
    • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, w tym rejestracji czasu realizacji zlecenia.
  • Realizacja zadań z zakresu zapewnienia ciągłości montażu i kontroli jakości półproduktów , w tym:
    • Dbałość o sprawność funkcjonowania narzędzi i urządzeń niezbędnych do produkcji
    • Zgłaszanie niesprawności półproduktów w trakcie i po  zakończeniu montażu
    • Realizacja optycznej/manualnej kontroli jakości
    • Składanie urządzeń
Wymagania:
  • Minimum1rok doświadczenia w produkcji w branży elektronicznej lub pokrewnych
  • Minimum wykształcenie średnie
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność
  • Systematyczność
Mile widziane:
  • Znajomość norm związanych z tym obszarem
  • Umiejętność ręcznego lutowania elementów przewlekanych (THT)
  • Wykształcenie techniczne, elektroniczne, elektrotechniczne, itp.
  • Dynamizm i umiejętność podejmowania nowych inicjatyw
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole nad produktami, które oferowanymi na całym świecie
  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
  • nowoczesne i przyjazne środowisko prac
  • dostawy świeżych owoców
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów firmowych – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

Oferty prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ

Uwaga!!! Prosimy o dodanie do CV oraz podpisanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych, zamieszczonej poniżej

KLAUZULA ZGODY

1. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Global Control 5 S.A. z siedzibą w Warszawie (02-134), przy ul. 1-go Sierpnia 6, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dn. 27 kwietnia 2016 r. Oświadczam również, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. i/lub*
2. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Global Control 5 S.A. z siedzibą w Warszawie (02-134), przy ul. 1-go Sierpnia 6, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dn. 27 kwietnia 2016 r. Oświadczam również, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Poznaj

Jesteśmy dostawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. GC5 tworzą specjaliści, którzy od lat profesjonalnie zajmują się zaawansowanymi systemami BMS. Nasze produkty dostarczamy i wdrażamy na całym świecie.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny