Pracownik Produkcji

FIBRIS S.A.

Przemyśl

21 godz. temu

W związku z stałym rozwojem biznesowym FIBRIS S.A. z siedzibą w Przemyślu - producent płyt pilśniowych i dystrybutor produktów drewnopochodnych poszukuje osób do działu Produkcji Podstawowej na stanowisko:

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Przemyśl

 

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie

 

Osoby zainteresowane nasza ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.


Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fibris Spółka Akcyjna z siedzibą w Przemyślu (37-700), ul. Ofiar Katania 17 moich danych osobowych do celu prowadzenia rekrutacji na w/w stanowisko, w zakresie i czasie niezbędnym do realizacji powyższego procesu rekrutacji. Przyjmuje do wiadomości, iż posiadam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia a wszelkie informacje na ten temat mogę uzyskać w siedzibie Fibris S.A. znajdującej się pod adresem 37-700 Przemyśl, ul. Ofiar Katania 17, kontaktując się telefonicznie pod numerem telefonu 16 675 96 88 lub drogą elektroniczną wysyłając e-mail z pytaniem na adres iodo@fibris.pl. Posiadam także prawo do cofnięcia powyższej zgody w dowolnym momencie jak i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poznaj

FIBRIS S.A.

Firma została powołana do życia w 1959 roku Zarządzeniem Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego. W grudniu 1970 roku została uruchomiona linia produkcyjna płyt porowatych. Jako ostatni rozpoczął pracę w 1976 roku oddział płyt twardych lakierowanych. W ciągu swojej ponad 40-letniej działalności linie produkcyjne poddawane były gruntownym modernizacjom. Ich efektem było zwiększenie ogólnych mocy produkcyjnych, a także znaczące wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych. Szczególną uwagę poświęcono zagadnieniom ochrony środowiska. W dniu 22 lipca 2004 zmieniono nazwę na Fibris Spółka Akcyjna. Obecnie zdolności produkcyjne linii płyt twardych wynoszą 41 600 ton/rok, płyt porowatych 29 200 ton/rok i oddziału płyt lakierowanych 4 200 000 m2/rok.