Pracownik Produkcji

VAN MERKSTEIJN FENCING SYSTEMS POLAND SP. Z O.O.

Warszawice - Sobienie-Jeziory

38 dni temu

Ogłoszenie numer: 3381378, z dnia 2020-06-03

Van Merksteijn Fencing Systems Poland Sp. z o.o. - jeden z wiodących producentów

ogrodzeń metalowych w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy pilnie poszukujemy osób na stanowiska

Pracownik działu pakowania i Pracownik działu obróbki metali

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawice - Sobienie-Jeziory

Opis stanowiska

  • Konfekcjonowanie i pakowanie,
  • Prace magazynowe,
  • Obróbka i szlifowanie elementów metalowych,
  • Prace ślusarskie.

Wymagania

  • Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowę zlecenie,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Możliwość awansu,
  • Opieka medyczna,
  • Miejsce pracy - Warszawice, powiat otwocki (40 km od Warszawy).
  • Możliwość zatrudnienia uczniów / studentów na okres wakacyjny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: APLIKUJ TERAZ

lub na adres: rekrutacja@van-merksteijn.pl

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy istotne ...
Praca Robotnik Produkcyjny